Leve Hytter
Hyttene
Kampanjer
Kontakt
 

Hva er å leve?

En hytte er et sted å leve og å ta seg en pause. En pause fra plikt og rutine. I hverdagen glemmer man kanskje å leve. En hytte er et sted for opplevelser du selv definerer, et sted for samling av dine nærmeste. En hytte fra Leve Hytter er et sted hvor hverdagens forpliktelser ikke slipper til. En hytte til å leve i.

 
 

Kontakt

Leder/salg: Arve Noreng - 908 56 188 - arve@levehytter.no
Salg: Hege Holmberg - 416 34 295 - hege@levehytter.no
Salg: Runar Granskogen - 994 49 883 - runar@levehytter.no
Tegning: Terje Plassen - 413 53 578 - terje@levehytter.no
Logistikk: Øyvind Melbø - 918 53 917 - oyvind@levehytter.no
Drift: Harald Steinsli - 402 32 630 - harald@levehytter.no

 

Granrudveien 6
2636 ØYER

Telefon: 476 70 400
Epost: kontakt@levehytter.no

 
Lik oss på facebook!  

Seriene

Lys Lun Vy

Modellene

Kontakt selger for info.

serie
laster...